CLAY PAKY

www.claypaky.it

Marka ClayPaky już od momentu jej powstania w 1976 roku oznacza najwyższą jakość w dziedzinie profesjonalnych systemów oświetleniowych.

Urządzenia oświetleniowe Clay Paky znane są na całym świecie za innowacyjne rozwiązania, wysoką jakość wykonania oraz za wyjątkowo precyzyjne podejście do każdego, nawet najdrobniejszego szczegółu. W całej swojej historii, firma Clay Paky zo-stała wyróżniona dziesiątkami nagród międzynarodowych, które honorowały jakość pro-duktów, projektowania i procesów produkcyjnych.

Efekty świetlne Clay Paky są stosowane na całym świecie zarówno na rynku architekto-nicznym jak i rozrywkowym. Można je spotkać w teatrach, telewizji, na estradzie, even-tach, koncertach, pokazach mody, w barach, restauracjach, parkach rozrywki, klubach, dyskotekach, statkach rejsowych, hotelach i muzeach, a nawet na planie filmowym.

Szeroka gama produktów obejmuje obecnie różnego typu urządzenia światła efektowego: ruchome głowy (spot, wash, beam i inne), naświetlacze, skanery, stroboskopy oraz inne urządzenia efektowe, wszystkie oparte na źródłach wyładowczych lub LED, realizujące nadzwyczajne i wyjątkowe efekty świetlne, które doceniają kreatorzy światła efektowego na całym świecie.