WPROWADZENIE

Za każdym koncertem, telewizyjnym show, spektaklem teatralnym, czy dobrze podświetlonym projektem architektonicznym stoi zaawansowana technologia. Nie każde takie show potrafi nas tak samo zaskoczyć: niektóre są piękne i odbierające dech w piersiach, inne mniej interesujące.

Za różnice odpowiada człowiek: artysta oświetleniowiec, który używa światła jak instrumentu i bawi się nim w rytm muzyki lub atmosfery na scenie. Dla niego światło jest jak pędzle dla malarza.

Patrick Woodroffe jest jednym najpopularniejszych ludzi zajmujących się tą sztuką na świecie. Od wielu lat pracuje dla najlepszych teatrów i studiów telewizyjnych i jest gwiazdą w swoim biznesie.

Na konferencji ŚWIECĄCE GWIAZDY Patrick Woodroffe nie tylko przygotował pokaz swojej wiedzy i doświadczenia, ale także zaprezentuje nam kilka sekretów swojej sztuki.

ŚWIECĄCE GWIAZDY nie tylko jest konferencją mistrzów biznesu, ale także wydarzeniem pełnym emocji i kreatywności.

"Jesteśmy dumni, że Patrick Woodroffe przyjął nasze zaproszenie do Hiszpanii, aby podzielić się z nami swoją wiedzą. Przyjęcie kogoś z takim doświadczeniem jest dla nas honorem."

"ŚWIECĄCE GWIAZDY będzie niezapomnianym i ekscytującym wydarzeniem. Patrick jest osobą charyzmatyczną i szanowaną nie tylko dzięki swojej kreatywności, ale także technice i umiejętnościach. Gdy Patrick używa projektora, umie go maksymalnie wykorzystać i robi rzeczy niemożliwe."
Pio Nahum
Dyrektor Sprzedaży Clay Paky